České Rugby Ženy

Tento web je neoficiální a informace a výsledky zde uváděné jsou občas zveřejněné dříve, než došlo k jejich kontrole a oficiálnímu schválení Českou rugbyovou unií.

Mohou tedy obsahovat drobné nepřesnosti. Pro čistě oficiální informace se musíte vrátit zpět na hlavní stránky České rugbyové unie.

Hongkong 7′s 2013

V Hongkongu se koná nejstarší a největší sedmičkový turnaj na světě. I jeho ženská kategorie je nejstarší mezinárodní sedmičkový ženský turnaj vůbec, hraje se od roku 1997. Letos sice není součástí ženské Světové série, ale mnohé týmy vzaly turnaj právě jako přípravu na další „svěťák“, který se hraje za týden v čínském Kantonu. Takže konkurence byla velmi silná.
Turnajem prošly absolutně bez zaváhání Kanaďanky. Nedostaly ani pětku a ve finále „sestřelily“ úřadující mistryně světa z Austrálie 29 : 0. Na třetím místě skončily Nizozemky, startující tentokrát pod hlavičkou charitativního týmu Samurai pod názvem Netherlands Samurai 7′s Ladies, když v boji o bronz porazily Francii 14 : 0.